Zadzwoń: 85 733 38 81, 85 654 25 37

Wyniki I Ścigania na trenażerze TACX

Drużyny:

  1. AGR PODLASIE 29:43:04
  2. MISTRAL 29:43:06
  3. PELETON 29:48:56
  4. BLISKA 30:36:52
  5. GSZR 31:26:40
  6. ZABŁUDÓW TEAM 31:48:26
  7. MPS 34:55:74
  8. FENIKS 40:20:78

 

Kategoria Panów:

1.Murygin Viktar 8:54:18

2.Murygin Andrei 9:03:26

3.Marcin Siemieniuk 9:27:86  

4.Piotrowski Paweł 9:31:66

5.Tumilevich Michał 9:35:24

Paweł Niechwiedowicz 9:38:12

Adam Chorąży 9:41:14

Mariusz Pietruczuk 9:41:63

Ciołko Jarek 9:45:96

Maciej Papiernik 9:48:88

Grzegorz Kordiukiewicz 9:53:58

Michał Bojarczak 9:56:80

Tomasz Pietrzycki 9:57:94

Tomasz Suhak 9:58:34

Krystian Kalinowski 9:58:74

Mariusz Ciełuszecki 10:03:22

Karol Fiedorczuk 10:08:36

Marcin Kierdelewicz 10:11:12

Marek Dmitruk 10:34:50    

Waldemar Sadowski 10:34:60

Duszyński Jacek 10:35:76      

Michał Stypułkowski 10:37:80

Łukasz Łubudziński 10:43:02

Ryszard Cimoszuk 10:43:06

Kamil Noszczyński 10:43:54

Jelski Darek 10:46:94

Maciej Suchowierski 10:56:16

Paweł Nowosielski 10:56:98

Tomasz Dąbrowski 10:58:24

Dariusz Wiśniewski 10:58:28

Paweł Packiewicz 11:02:12

Piotr Tomaszewski 11:05:30

Kamiński Dawid 11:08:18

Ihar Kurszuk 11:14:62

Siergiej Nikulin 11:16:56

Andrzej Faszczewski 11:21:80

Jarosław Osadkowski 11:28:94

Andrzej Huszczcza 11:46:00

Paweł Panasiuk 11:49:06

Cezary Niewiarowski 11:52:75

Tomasz Cieśluk 11:54:30

Miliantsei Aleksandr 13:13:16

 

Kategoria Pań:

1.Izabela Kłosowska 10:58:26

2.Marina Kowalewska 11:04:56

  1. Urszula Głowacka 11:41:52

Agnieszka Żakowicz 11:54:32

Katarzyna Citko 11:55:34

Irena Radwańska 11:56:62

Zuzanna Siemieniako 12:28:30

Katarzyna Sieńko 12:42:16

Janina Faszczewska 12:48:00

Ela Papiernik 13:09:72

Anna Dymczyk 13:42:62

Kasia Czajkowska 15:51:14

Natalia Maciejuk 16:37:80

 

Kategoria do 16 lat chłopcy:

1.Dawid Bojarczak 10:21:46

2.Piotr Krysiewicz 10:29:18

3.Piotr Paszko 10:46:34

4.Michał Bachmura 11:44:34

5.Paweł Paszko 12:22:66

6.Mateusz Jelski 15:55:88

 

Kategoria do 16 lat dziewczyny:

1.Elżbieta Czarnomyska 12:43:98

2.Patrycja Taudul 13:27:84

3.Wiktoria Ignatowicz 14:09:00

4.Nadia Dąbrowska 14:46:04

5.Joanna Jackiewicz 14:57:74

6.Wiktoria Józefowicz 15:08:30

7.Laura Tałecka 17:03:20

8.Natalia Żywno 18:28:10

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *